O nas

RECOFASS – sprzedaż paletopojemników, skup zbiorników plastikowych i serwis opakowań przemysłowych

Jesteśmy lubelską firmą funkcjonującą na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i skupem pojemników – m.in. paletopojemników plastikowych (mauzerów), beczek plastikowych i metalowych czy kanistrów. Działamy na terenie całego kraju.

Mauzer RECOFASS na plastikowej palecie
regenerowany lub fabrycznie nowy wkład
1000 lub 600 litrów
na palecie: drewnianej, metalowej, plastikowej lub metalowo-plastikowej

Najpopularniejszym produktem dostępnym w naszej ofercie jest regenerowany – jednokrotnie użyty (istnieje możliwość zakupu nowego), starannie umyty i przygotowany do ponownego napełniania – paletopojemnik DPPL, tzw. mauzer. Zbiornik tego typu ma pojemność 1000 albo 600 litrów i występuje na palecie drewnianej, metalowej, metalowo-plastikowej lub plastikowej.

Oferowane przez nas zbiorniki plastikowe znajdą zastosowanie w różnych okolicznościach. Mogą służyć m.in. do magazynowania wody (np. deszczówki do podlewania ogrodu lub wody na budowie), paliwa czy nawozów RSM.

Poza paletopojemnikami DPPL zachęcamy do zainteresowania się także opakowaniami przemysłowymi o mniejszej pojemności – kanistrami  plastikowych (20l., 25l., 30l. i 60l.) oraz beczkami plastikowymi i metalowymi (60l., 120l., 160l., 200l., 220l.,)

Skup i mycie mauzerów, paletopojemników i opakowań przemysłowych

Jeśli poszukujesz firmy gotowej odebrać od Ciebie zbiorniki lub chcesz nawiązać współpracę w zakresie mycia i serwisu – skontaktuj się z nami. Dysponujemy flotą własnych pojazdów i jesteśmy w stanie obsłużyć klientów na terenie całej Polski.


Copyright © 2024 RECOFASS